cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • nevşin mengü

  /
  2
  10 parmağında 10 marifet denilen insanlar varya hani onlara koskoca bir örnektir kendisi. Kendisi iyi bir sipiker, gazeteci aynı zamanda triatlet (yüzme, koşu ve bisiklet üçlüsünden oluşan yarış) ve kendisi vegan bir birey. Veganlar sağlıksız kısmını 0 inkar eden yapısı var.Şu aşağıda güzel bir ted x konuşması bırakıyorum Nevşin Mengü'ye ait navegan bireylere izletilebilir.

  Vegan olması ve biraz muhalif olması dışında çok da başarılı bir örnek değil ne yazık ki. Avrupa liberallerinin "Politik doğruculuk" hastalığına yakalanmış ve bu bağlamda Twitter'da birçok rasyonel olmayan yorumla karşımıza çıkıyor. Bunun en son örneğini İngiltere seçimleri üzerine attığı tweette gördük. Liberallerin karalama kampanyalarıyla yarattığı ucuz argümanları, büyük bir özgüvenle seçim sonucu analizi olarak paylaşıp ahkâm kesince Türkiye muhalefetinden haklı tepkiler aldı:

  https://twitter.com/nevsinmengu/status/1205369838895583232?s=19

  Filistin'e sahip çıkmayı antisemitizm, zenginlere daha yüksek vergi uygulamayı varlık vergisi diye pazarlamak İngiliz burjuvazinin kötü niyetli bir karşı propagandasıydı. Nevsin'in aynı kötü niyetle hareket ettiğini düşünmüyorum. Ancak, liberallerin ve burjuvazinin argumanlarini kılı kırk yatmadan okuyup, paylaşmak en basit haliyle bir konformizm ve/veya cehalet örneğidir.

  Haklı bir kavganın yanında yer almak, her söylediğimizin doğru olduğu anlamına gelmiyor. Bu kadar özgüvenli hareket etmek, her konuda fikrini radikalce yansıtmak insanevladinin en büyük yanlışlarından biri.
  liberal vegan. süper gazeteci. ingiltere ve onun komünisti hakkında da çok doru laflar etmiş. israil kırmızı çizgimizdir.
  kendisinin ted x konuşmasını izlemediğim halde konuşmasının altındaki yorumları az çok tahmin ettiğim vegan gazeteci. nedense bu videoların altındaki yorumları sakinlikle karşılayamıyorum ekşi sözlük ' teki durum gibi. ancak tansiyon ya da migren probleminiz yoksa, üstelik sakin mizaçlı biriyseniz okunabilecek yorumlardır onlar.

  liberal görüşlerini sürekli yaydığı twitter hesabında onca takipçisi olmasına karşın veganlığa ve hayvan haklarına hiç yer vermeyen pek haz etmediğim sunucu.

  hayatındaki başarısı orasına burasına yaptırdığı dövme, piercing, 5 vakit namaz, bayram ziyaretini geçmeyen güruhun fırsatını bulduğu anda yerin dibine geçirmeye hazır olduğu, başarıları, hayat tarzı ve net üslubuyla vegan cahil ezmesi yapan güzel insan.

  liberallerin parlattığı, onca takipçisi olmasına karşın veganlık hakkında hiç paylaşım yapmayan biri. veganlıktan söz edince takipçi kaybetmek istemiyor herhalde.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk