cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • navegan arkadaş grubu

  Tahmin edersiniz ki neden vegansın? İle başlayıp ama şimdi bi iskender olsa giderdi ye kadar gidebilen sinir seviyenizi kat ve kat artıracak aşırı samimiyetsiz ve saygısız arkadaş grubunuzdur.Onlara lezzetli gelen şeyin bizi sinirlendirdiğini asla anlamayacaklar..
  evet buna sahip biri olarak biraz bahsedeyim. genelde 3’lü takılıyoruz. benim de rahatça takılabileceğim vegan seçeneklerin olduğu yerlere gideriz. her zaman ayak uydururlar. hatta en son menemeni veganlaştırdık kahvaltıda bu halini çok beğendiğini söyledi arkadaşım. goygoyun döndüğü wp grubumuz var yıllardır bi saygısızlıklarını görmedim.
  İlk zamanlar gerek onların gerek benim adaptasyonum açısından şaşırtıcı diyaloglara neden oluyorken şimdilerde çokta onları ve beni zorlamayan bir durum.
  Saygılı oldukları sürece bence bir sorun yok. Gruptan herhangi biri Terbiye sınırını aştığında zaten o artık arkadaş grubu dahilinde yer alamıyor.

  veganlığımın ilk zamanlarında bunu sorun etmiyordum. Çünkü farklı renklerin bir arada barınabilmesi bana normal geliyordu. fakat olay o değilmiş. olay insanın anlaşılabilmek istemesiymiş. çok yalnız hissediyorum..

  süreç ilerledikçe navegan arkadaş çevresinden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. kendinizi kapana kısılmış hissetmemek için, özgür hissedebilmek için. umarım bundan sonraki süreçte beni anlayan insanlara denk gelebilirim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk