cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • mr. dumpling

  Birbirinden lezzetli badem yoğurtlu vegan mantıların, vegan tatlı ve vegan kahvaltı seçeneklerinin olduğu, Kadıköy'de yer alan mekandır. Özellikle kızarmış karışık mantıları favorim.Takip etmek isteyenler için instagram hesapları mr.dumpling

  tam bir mantı aşığı biri olarak hep adını duyduğum ama hiç gitme fırsatımın olmadığı yer:((((( bir ay içerisinde istanbula gideceğim gibi umarım bu sefer gidip deneyebilirim çooook heyecanlanıyorum bu konuda. üstteki 3 entryde inanılmazzz heyecanlandırdı beni şu an hahahaha

  Naveganken bu kadar mantı yememisimdir herhalde.

  Kendileri bizi resmen bagımlı hale getirdi.

  paket serviste işi aşmış insanlardır. o güzel paketlemeniz icin ellerinize sağlık güzel insanlar

  ben buraya gittim arkadaşlar. hatta birçok kez!! burası harika bi yer? siyezli içi mantar dolu olan bi mantısı var mantarsever biriyseniz kesin deneyin! onun dışında genel olarak patatesli momosunu tercih ediyorum (haşlama olarak) ve sonsuz öneriyorum. navegan arkadaşlarım da vegan seçeneklerden tercih ediyor ve kimi götürsem çok seviyor.

  haşlama karışık mantı aldık badem yoğurduyla, mükemmel bir öğündü ve çok doyurucuydu. o kadar lezzetliydi ki hep gitmek istiyorum. ıspanaklısı ve patateslisi favorim. çıtır versiyonu damak tadıma çok uymamıştı haşlanmışı daha iyi buldum.

  düzenli olarak gittiğim ve gerçekten çok sevdiğim bir yerdi. bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum çünkü vegan mantımı vegan yoğurtla servis etmek yerine navegan yoğurtla getirdiler ve fark etmeden 1-2 çatal almış bulundum. bunun üzerine inanılmaz kötü bir muamele gördüm ne tarafıma özür dilendi ne de telafi etmek içib bir harekette bulunuldu. ben uyardıktan sonra vegan yoğurtlusu ile yeniden mantı getirildi. lezzeti de kötüydü inanamadım. en son ödeme yaparken kötü bir muamele gösterdiklerini söyledim ve bir daha gelmeyeceğimi de ima ettim. kast sistemiyle çalıştıkları için öğrenci kimliğimi beğenmediklerini düşünüyorum. ayrıca 9 adet (5i kabaklı, 4ü patatesli) mantıya 54₺ vermek akıl karı değildi zaten. bir daha asla.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk