cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • mavi jeans

  "all blue" isminde vegan ve geri dönüşümlü malzemelerin de kullanıldığı yeni koleksiyonunu tanıttılar. koleksiyon tanıtım sayfasına buradan. koleksiyondaki ürünlere ise buradan ulaşabilirsiniz.

  not : malesef henüz erkek kreasyonu yok ya da tanıtılmadı.

  vegan rock ve powered by plants tişörtlerini aldım bu seriden 59 tl idi. çok uzun zamandır kendime bir şeyler satın almıyordum, iyi oldu bu. çok rahatlar bu arada.

  Sözlük sağolsun görür görmez bir mavi'ye daldım ve "there is no planet b" olanından aldım. B harfi yerine arı (bee) var. Çok hoşuma gitti benim t-shirtler.

  farkında mısınız, artık hemen her ürünün piyasaya vegan versiyonu çıkarılıyor her sektörde. eğer benim gibi 20'li yaşlarındaysanız ömrümüzün sonlarına doğru vegan çoğunluk bir dünya görmemiz en azından batı dünyası'nda çok olası. animal rebellion begins ulan!

  güzel gelişmeler bunlar. bu t-shirtleri muhakkak vegan olmayan kişiler de satın alacak, giyecektir. insanlığın en temel refleksidir -miş gibi yapmak, bir alışkanlığı bir davranışı edinmenin başlangıcıdır. vegan-mış gibi davranıp, giyinerek vegan olduk hepimiz.

  Koleksiyondaki ürünlerine tıkladığımda sayfa açılmıyor. bir tek ben mi göremiyorum yoksa kaldırılmış mı? merak içerisindeyim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk