cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

6 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Maksym Kryvosh

  (bkz:21 temmuz 2020 Ukrayna rehine krizi) olayinda basroldeki abimizdir. lewis hamilton ya da joaquin phoenix gibi elinde kitlelere seslenme gucu olmadigi icin oyunu kuralina gore oynayip, medya dikkatini bu tarz olaylara daha cok verdigi icin boyle bir olaya kalkismistir. medyanin bahsetmesi gereken her gun milyonlarca hayvanin olduruldugu dunyada, farkindalik yaratmak icin elinden gelenin en iyisini yapmaya calismistir. rehinelere iyi davranmistir fakat keske oyuncak tabanca kullansaydi.


  nazi almanyasinda insanlar toplama kambina goturulup iskencelere maruz birakildigi zamanlarda, bir kisi boyle bir tepki verseydi kahraman ilan edilirdi. yaptigi bazi seyler kesinlikle yanlistir fakat bunlar linc edilmesini gerektirmez. sonucta ortada acil bir durum var. her gun toplama kamplarinda yasam mucadelesi veren milyarlarca can var. ayrica kimseye de belgeseli zorla izlettirmemistir. sadece isminin duyulmasi icin reklamini yapmistir.


  vendetta, joker yapinca bir sey yok, maksym yapinca aouv

  her ne kadar niyeti iyi olsa da, yaptığı şeyin sonucu veganlığın daha kötü bir üne sahip olmasına destek olmuştur ama. eğer eylem yapmak için bu kadar ileri gittiyse keşke herkesin dikkatini çekecek barışçıl bir şey yapsaydı. nasıl olsa bu kadar ileri gitmeyi göze almış. çok ilgi çekecek başka bir şey yapabilirdi. bilemiyorum altan.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk