cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • magnum

  /
  2
  Katliam, sömürü ve işkencelerine devam eden Unilever firmasının yeni pazar alanları açmak için, veganlığı "tercih" haline getirerek hem "Özgürlükçü Devrimci Ruhu"ndan temizlediği, hem de popüler kültür malzemesi yaparak veganlığa ve hayvan haklarına hakaret ettiği bir ürünüdür. Vegan seçenekler yerine, total özgürleşme kabul edilir. Bunun ilk adımı; evde üretmek, bu tarz ikiyüzlülüklere ortak olmamaktır. Almadan önce elinizi bir kez daha vicdanınıza koymanız önerilir.
  Sabırsızlıkla vegan dondurmasını beklediğim firma.

  Sermaye güçlerinin bir anda ahlaki bir duruşla kökten bir değişime girmesini beklemek boşa bir beklenti olur. Aldıkları bu karar bile kendilerine yeni bir pazar oluşturma çabasından başka birşey değil.

  Ama karşı çıkmaktansa iyi tarafından bakmaya çalışalım derim ben. yok sayılmıyoruz, bizim farkımızdalar, çoğaldığımızın ve güçlendiğimizin bilincindeler.

  vegan olmayı isteyen, ama alışkanlıkları nedeniyle adım atamayanlar için ulaşılabilir vegan dondurma bahaneleri ortadan kaldırmayı sağlar.
  markalar vegan ürün yapmasa suç yapsa ayrı suç.

  dünya genelinde vegan vej popülasyonu arttığı için o ürünlere talep de artıyor. bilmiyor olabilirsiniz ama gerçek dünya komplo teorilerindeki erol taş kahkahası atan kötü iş adamları tarafından değil arz talep dengesiyle ve pazarlamayla yürüyor. insanların vegan dondurma talep etmesi piyasanın buna cevap vermesine sebep oluyor. okhamım usturası. basit olan açıklama bu. olayları komplike hale getirip komplo teorisine dönüştürmeyi çok seviyoruz.

  ne zaman bi ürünün vegan muadili çıksa birileri çıkıp piyasa veganizmi popüler kültüre malzeme ediyor kapitalistler endüstri karşıtı olmayan veganları kullanıyor diyor. insanlara alternatif sunmanın neresi yanlış ya? vizyonunuz çok bulanık. artık bıktım bu tür yorumlar okumaktan şu magnum konusu üzerine. meh.
  vegan magnum bu hafta türkiyede satışa çıkmış. 12 tl banabi uygulamasından alınabiliyormuş ama sanırım şuan tükenmiş. muhtemelen marketlere de gelir yakın zamanda.
  hani ! nerde ! ya biz niye göremeden tükeniyor bunlar, kim alıyor bunları kutu kutu?

  yakında karaborsaya düşecek üründür efendim kendisi.
  algida'nın kendisiyle iletişime geçeceğim, bir paket eve bıraksınlar. evet bu tip firmalara karşı her daim önyargım var, kullanılmaması gerektiğini de söyledim her zaman ama ne dediysem hayatta kendi söylediklerimi de bir şekilde ezip geçiyorum.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk