cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Love beauty and planet

  tamamen vegan şampuan aratarak sipariş verdiğim bu ürüne tapmış bulunmaktayım kokusu harika kesinlikle kullanmaya devam edeceğim


  gratis, watsonslar dışında rossmannlarda da satıldığını gördüğüm marka. şampuanları biraz pahalı bence, 60 tl. ama yarı fiyatına düşüyormuş.

  hindistan cevizli olanını kullandığım marka. kıvırcık saçlar için olanını almıştım, dalgalı saçlarımı dolgun ve parlak gösterdiği için memnun kaldım. ama favorimi sorarsanız tabii ki (bkz:herbal essence)

  Ben de vegan ibaresini görüp Gratis indiriminden aldım.Gercekten beklenenin üstünde memnun kaldım.Şampuanını tavsiye ederim.

  hindistan cevizli olanından memnun kaldığım şampuan. saçlarımın sönmüş buklelerini yarım şişeden sonra geri getirdiği için kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.

  Vegan diş macununu severek kullandım hayatımda ilk kez diş macunu bitirdim. Fırçası çok iyi. Ağız bakım ürünlerimi gözüm kapalı tercih ettiğim bir markadır. Hassas diş etine sahip olduğum için kendim test ettim. Sırf Vegan diye almıştım Vegan olmadan önce şimdi severek kullanıyorum.

  çay ağacı yağlı şampuan ve saç kremini kullanıyorum 3 haftadır çok güzel kokuyor ve kokusu diğer şampuanlara göre biraz daha kalıcı.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk