cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • limonita club

  Kadıköy / moda'da açılan, 'Kadına saygılı, Doğaya saygılı, Hayvana saygılı bir cafe'. Hayırlı olsun, ziyaret edenlerin izlenimlerini bekliyoruz. insta

  Kadıköy şubesini severek ziyaret ettiğim mekan. ilk gittiğimde uzun uzun menüsünü incelesem de menüde neler var hatırlamıyorum çünkü dünyanın en güler yüzlü mekan sahiplerine "ne önerirsiniz" diye soruğumda mutlaka çok özel bir spesyal olmuştur ve daima memnun kalmışımdır. iyi bir Hamburgerin en önemli kısmı köftesi diye düşünürdüm ama Limonita'da yediğim hamburgerin pufidik ekmeği hamburger'e sınıf atlattırmış resmen. Moda şubesini henüz ziyaret etmedim ama sadece orada olan ve çok merak ettiğim ıslak hamburgerleri varmış.

  Birbirinden güzel lezzetleriyle palmiye agacının altında efsane vegan yemekler yiyebileceğiniz, vegan içeçekler içebileceğiniz sevimli mekan.

  Ona buna reklam vere vere nerelere gelmişler yahu. 3 kişi denedik farklı şeyler yedik ve ne yediğimizden ne hizmetten memnun kaldık( 3 gün karın ağrısıda cabası abartmıyorum). He bir de bir gram etik durumlarına inanmıyorum hamburger gönderilerini (navegan) beğenmeleri dışında misafir olduğumuz gün duyduklarımızın üstüne oturdu. veganlık üstünden geçinme ticareti midemi bulandırıyor

  İlk defa bugün gittiğim mekan (Kadıköy şubesi) tek seferde bir çok ürünü deneyebilmek için kızartmaların, sosis, şinitzel ve börek falan olan bir atıştırmalık tabağından sipariş ettim. Hepsi de gayet güzeldi, bir cafe ya da restorant mutfağından mikrodalga sesi gelmesi pek hoşuma giden bir şey olmasa da sosis vb donmuş ürünlerin çözülmesinde kullandıklarını düşünüyorum. Servis vs de gayet iyiydi. Orjinal lokasyonları tadilatta olduğu için eskiden sığınak olarak yapılmış ama arka bahçesi çok geniş yüz yıllık bir yerdeler şu an ve bu nedenle telefon falan çekmiyor içeride (bkz:swh)

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk