cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • komagene

  bir ara vegan/vejetaryen sertifikasının geçerliliğini yitirdiğini duyduğum, şu an vegan olup olmadığından emin olmadığım firma.
  Evde değilken yediğim tek fastfood. Zamanınız varsa buradan almayın, kendiniz yoğurun. HATTA VEGAN ÇİĞKÖFTE PARTİLERİ DÜZENLEYİN! Yapıp eşe dosta dağıtın, görsünler veganlar neler yiyorlar, anlasınlar vegan olmanın havuç yemek olmadığını. Ayrıca nonveganlara yapacağınız her vegan tarif onları veganlığa karşı ısındıracaktır, haberiniz olsun. ??
  çiğköfte taco ürününde kullanılan soslar yumurta içeriyor. peynirsiz sipariş ederim diye düşünenler için söylüyorum. sosu da olmayınca standart çiğköfte dürümden farkı kalmıyor meksika fasülyeleri dışında.
  Bodrum subesinde tatli tatli bir hanimefendinin calistigi, birazdan yutacagim çigköfte franchise’i.

  not: 400 gr yedim, özlemisim.

  üç ay üzerine ( #3143 ) dün akşam eve dönüşte görünce içime düşen ve eve yakın bölgede arayıp şubesini bulduğum güzellik.

  siparişin yanında -riske atmamak için hiçbir sos istemediğini belirtmene rağmen- vegan olmayan soslar yollayan firma. çikolata şeker gibi şeyler de yolluyorlarmış. ben artık yemiyorum kendi kendime protesto falan ediyorum galiba.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk