cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • kantaron yağı

  sarıya göre kırmızı kantaron yağı daha makbuldür. bitmek bilmeyen ağrılarım için ve cilt nemlendirici olarak kullanıyorum (yüz ve boyun hariç, kaşıntı yapıyor), çok şanslıyım ki aile dostumuz evinde yapıyor ve güvenilir birinden temin etmiş oluyorum. sadece sürülmüyor mide ağrıları ve sindirim için içilebiliyor da. faydaları say say bitmiyor lakin deneme yanılmayla test etmek lazım, her bitki her bünyeye aynı etkileri yaratmamakta.

  SİVİLCE SORUNUM VAR. ÇAĞ AĞACI YAĞI VE SARI KANTARON YAĞI ALDIM GRATİSTEN. SUAN CAY AGACI YAGINI KULLANIYORUM 2 3 HAFTADIR VE GUZE BI GELISIM VAR HEM SIVILCELERIM AZALDI HEMDE CILDIM BIRAZ DAHA TOPARLADI. YAKLASIK 1 AY SONRA DA SARI KANTARON YAGINA BASLAYACAGIM İZLER ICIN BAKALIM :)

  geçen hafta dik duran kocaman bir cam kırığının üzerine basmam üzerine topuğumda dikiş atılmalık derin bir yara açıldı. bir öğrencimin tavsiyesi üzerine kırmızı kantaron yağını her gün yüzeye uygulayarak yarayı kapalı tuttum ve yaklaşık 4 gün sonra yara kapandı ve üzerine basabiliyor hale geldim. teşekkürler kantaron, teşekkürler canım öğrencim.

  elimi yaktıktan sonra vegan ürün üreten @syorell adlı markanın kantaron yağını kullandım. gerçekten harika bir ürün. tedavi sonrasında da günlük bakım için kullanmaya devam edeceğim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk