cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 2 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • just egg

  yumurta ikamesi üreten firma, türkiye'de yok malesef ancak gerçekten sosyal medya paylaşımlarında gördüğüm kadarıyla ciddi anlamda yumurta mı değil mi şüpheye düşürüyor. websitesi nden ürünü inceleyebilirsiniz. ayrıca plantbasednews 'in haberine göre şu ana kadar 40 milyon "yumurta" yerine geçecek satış yapmışlar. bu satış, yumurtaya göre 1.48 milyar galon (5,5 milyar ton) su, 6 milyon kilogram karbon gazı emisyonu ve 10.000 m2 alandan tasarruf sağlıyor. haberin kaynağı

  (bkz:eat just) markasinin yumurta ikamesi. cirpilmis yumurta ve omlet yapimi icin siselenmis versiyonunun disinda yakin zamanda dondurulmus kahvaltilik omletlerini de cikardilar. icerisinde mung bean proteini bulunan urunu gercek yumurtadan tat ve koku olarak ayiran tek sey; yumurta gibi agir kokusu olmamasi.

  kafadan yumurta kıyma peynir kavramlarını silemedikten sonra vegan gelecek hayal gibi geliyor. geçiş aşamasında olup zorlananları just egg gibi alternatifler bir yere kadar taşıyabilir. bu sonra sürekli ara verilen sonra başlanan sigara bırakma hikayelerine dönüşmesin.

  tek basina yendiginde tadi yumurtaya benzemeyen fakat lezzetli bir urun. doku yonunden ise oldukca basarili. kendisiyle menemen yapmisligim var ve yiyenlerden hicbiri yumurtayla yapilmadigini anlamadi.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk