cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Junk vegan

  /
  2

  Ankara' da sadece evlere yiyecek servisi hizmet veren bir işletme.


  aslında tam olarak işletme denemez belki girişim demek daha doğru olur. çünkü anladığım kadarıyla yemekleri evde hazırlayıp bisikletleriyle servis ediyorlar. Menülerinde beef, nugget, falafel ve sucuk var. hem sıcak yemeye hazır, hem de daha sonra sizin pişirebileceğiniz şekilde soğuk olarak gönderim yapıyorlar. Henüz deneme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda deneyip lezzetleri konusunda da edit girerim.


  instagram hesabı

  Junk food gibi junk food yapan mekan.


  ben sırf veganız diye kupkuru burgerler, yağsız lahmacunlar, tuzsuz köfteler yemekten o kadar bıkmıştım ki, ağzımın, yüzümün sos içinde kaldığı ellerimin vıcık vıcık yağ olduğu burgerleri resmen imdadıma yetişti. Onları O kadar fazla kişiye tavsiye ettim ki fahri elçileri gibi hissediyorum kendimi. Vegan olmayan arkadaşlarımın yediklerinde yaşadıkları şaşkınlığı görmek paha biçilemez. Vhicken ve double beef burgerleri benim için bağımlılık haftada birden fazla yememek için kendimle mücadele ediyorum resmen.

  sosyal medya üzerinden bu aralar bol bol karşıma çıkıyor, özellikle tardigradevanlife vegan bifteklerini falan paylaştı ve tabağı görünce ağzım açık kaldı... yakında merak ettiğim ürünlerini denemek üzere bir sipariş vermeyi düşünüyorum.

  ssk dürümün yanında ekstra olarak alabildiğiniz, menüde "özel junk peynir ve salça soslu patates kızartması" olarak tanımlanan ankara özel isimli patateslerini denemeden ölmeyiniz

  eski yerlerinde mutfak kokusu çok geliyordu ordan taşındı diye sevindik şimdi de eski vegankanın yerine geçip onların salaşlığını da almışlar üzerlerine. menünüsünü beğeniyorum orda sorun yok ama orada oturulmaz.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk