cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • joey carbstrong

  Tam bir efsanedir kendisi. bir insan düşünün ki kimsenin umursamadığı canlılar için canla başla her gün mücadele ediyor. örnek insan resmen.

  insanların düşünceleriyle yaptıkları arasındaki çelişkiyi muhteşem bir şekilde ortaya çıkaran aktivisittir. konuştuğu insanlar resmen şok oldu ve direk kendilerini sorgulamaya başladılar.

  video

  çelişkileri bu kadar güzel ortaya çıkaran başka bir aktivist varsa bilmek isterim. Şimdi bir videosunu daha izledim. konuştuğu insanlar gerçekten direk kendini sorgulamaya başlıyor. herşeyi çok iyi düşünmüş ve planlamış.

  video

  joey yıllarca sürdürdüğü aktivizminden ötürü tartışma yeteneklerini ciddi manada geliştirdi. gün geçtikçe daha iyi bir tartışmacı ve aktivist haline geliyor joey. yayınladığı son videosunda da görebileceğimiz üzere artık o agresif, saldırgan joey yok. aktivizmde olgunlaştıkça çok daha sakin, kontrollü ve yapıcı tartışmalar yapmaya başladı joey. 3 sene önceki bir tartışma videosu ile bugünkü videosunu art arda izlediğimde aradaki farkı rahatlıkla görüyorum. videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim. sondaki sürpriz, aktivizmin niye çok önemli olduğunun en somut kanıtı.

  kendisini çok sevmeme rağmen son zamanlarda yaptığı aktivizmlerde insanlara vegan yemek dağıtmasından ötürü kendisine olan patreon desteğini kesmiş bulunmaktayım. joey'e bağışladığım miktarı anonymous for the voiceless'a aktardım. hem joey son zamanlarda iyi bağış alıyor. anonymous for the voiceless'a destek olmak daha mantıklı. Her türlü aktivizm kıymetlidir tabii ki fakat insanlara yemek dağıtma fikrini aptalca buluyorum. büyük ihtimalle yemeği alacak ve sırf yemek için seni dinliyormuş gibi yapacak, ne dediğini bile umursamayacak bir insanı beslemenin manası nedir? paramın aktivizm içerisinde bile olsa insanları beslemeye gitmesi fikri beni çıldırtıyor. insanları besleyeceğime açlıktan ölmelerini görmeyi tercih ederim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk