cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 19 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • joaquin phoenix 2020 oscar konuşması

  Bulgaristan’da Türklere yapılan zulümü duyurabilmek için olimpiyatlarda rekor üstüne rekor kıran Naim suleymanoglu’nu anımsatmaktadır :)
  Tarafımdan bi aferin almıştır kendisi. Sadece bu ağır ağır konuşma ve dramatik hal canımı sıktı, gül abi ya inadına gül. O kara kapkara şeylere inat gül, çünkü gümbür gümbür doğruları diyorsun! güzel adam severim vesselam.

  Ben de diyordum neden seviyorum bu adami. Sonra ogrendim ki megerse canimmis. bu ve benzeri insanlari gordukce unlu olasim, kamera onunde olasim adimi duyurasim, insanlarin sevecegi isler yapip sonra da bakin ulan ben veganim siz de olsaniza diyesim geliyor. Ve sunu tersine cevirmek istiyorum; hani unlu birini seversin cunku yaptigi isleri begeniyorsundur sonra bir sekilde ya daha yakindan tanirsin ya da guvendigin birinden bazi detaylar ogrenirsin, is yapis sekli hakkinda bilgi alir da aninda sogursun ya... hah iste joaquin ben de tam bunun aksi etkisini yaratti, cok tanimasam da isleri iyi gibiydi notr idim, vegan oldugunu ogrenince kalbime tahtini kurdurttum. Ben de boyle yapayim veganligi 7 kitaya yayayim istiyorum. (bkz:sakin ol sampiyon)

  etki alanı geniş olup da açık bir şekilde veganlığı destekleyen sayılı aktörlerden birisi. özellikle ülkemizde de var vegan olan aktörler ama bizim insanımız nedense özel hayata, kişisel tercihlere çok müdahil olduğu için bu konuda çok pasif bir görüntü çizmek durumunda hissediyorlar kendilerini.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk