cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • istegelsin

    vegan ürün konusunda üzmeyen bir uygulama. trakya çiftliğin vegan peynirleri ve veggy ürünleri zaten ziyadesiyle yaygınlaştı fakat west falafel'in dondurulmuş falafeli çok yaygın değil bildiğim kadarıyla. burada her zaman stokta oluyor. aynı zamanda ürünlerde vegan etiketlemesi güzel yapılmış, seviyoruz.

    sanırım 4 ya da 5 kere sipariş verdiğim ve her seferinde asla ama aslaaaaaa seçtiğim saat aralığında teslim etmeyen uygulama.sebebini zorla öğrendim, ataşehirdeki depodan ümraniyenin bir ucuna teslimat yaptıkları ve kapasitelerinin üzerinde dağıtım yapmaya çalıştıkları için böyle oluyormuş. kurye bile isyan ediyordu geldiğinde 1.5 saattir trafikteyim araçla diye. hatta aytaçın vegan köftesi çıktığında öğlen 4te sipariş verdim akşam 10'a doğru geldi ve geldiğinde hepsi erimiş vıcık vıcık haldeydi. tabii ki iade ettim:( bir de sosyal medya hesaplarında bilgi almak amaçlı yazdığım mesajda verilen cevapta kullandıkları senli-benli dilden de çok rahatsız etmişlerdir beni. velhasıl bir türlü yüzümü güldüremedi ama memnun kalanlar olmasına sevindim.

    vegan ürün çeşitlilği bakımından fena olmayan alışveriş sitesi. alternatifleri ürünlerinizi plastik torbayla teslim ederken kendileri depozitolu bez torba seçeneği sunması bakımından daha yenilikçi ve çevreci sayılabilir.
    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk