cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ineğini “geber” diye döven adam

  malesef angelsfarmsanctuary paylaşımında gördüğüm şahıstır kendisi. Sakarya / karapürçek'te Remzi A. isimli vatandaş, ineği sopayla "geber" diyerek dövdükten sonra kesmiş. daha önceden de ineklerini döverek öldürdüğü, boynuzlarını çekerek kırdığı ve araba ile köpek ezdiği bilinen şahıs sadece 900 tl idari para cezası alarak, serbest bırakılmış.

  bu nedir ya? hasta mısınız lan!? ya bir canlıya bunu yapabilen insanların akıl sağlığı yerinde olabilir mi? bu insanlar toplum içinde nasıl gezebiliyor? bu işkence, bu zulüm insana yapılmadan hak edilen ceza alınamaz mı yani bu ülkede? ne kadar boktan bir düzende dünyaya geldik arkadaş bu nedir ya...

  olayın videosu da var, izlemeyin bence kafayı yersiniz. herifin yanında çalışan birisi gizlice çekmiş, aha da burada. ben paylaşıyorum burada başlığın ve entry'nin tam olması, kaynağı olması için ama siz izlemeden önce iki kere düşünün.
  “Yok ağbi ya bizim ülkemizde olmuyordur böyle şeyler” diyenlere ders niteliğinde. Tez zamanda bi üstün ırkın gelip kendisini böyle gebertmesi dileğiyle.
  ruh hastalığı, başarısızlık ve nefretin sonucu böyle şeyler getiriyor. eğer yakalanmayacağını veya cezasız kalacağını bilse insanlar üzerinde de aynı şeyi yapacak kafalar. maalesef bu insanlar da ceza almadan gündelik hayatlarına geri dönebiliyorlar ve bu ruhlarla aynı toplumu paylaşmak zorunda kalıyoruz.hoş toplum da pek sağlıklı bir durumda değil o yüzden gerekli yasalar çıkmıyor, siyasi gündemin arasında kaynayıp gidiyor.

  izlemedim, tahminimden yola çıkarak yazdım.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk