cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

2 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • ilaç

    Ben vejeteryandım, beş aydır veganım. bir yıldan fazla süredir ilaç kullanıyorum her gün. alerji yüzünden. kullandıklarım allerset sıngulair patanol mometix. ayrıca kas gevşetici ağrı kesici de var. skolyoz için. vegan olduktan sonra bu konuda hiç düşünemedim....içmeyi unuttuğumda kötü oluyorum ama şu andan itibaren bırakıyorum. bunlar yerine alınabilecek ilaç var mı sormak istedim ya da doktora tekrar gittiğimde ona sorsam yardımcı olabilir mi var mıdır normal yani vegan bir çözümü?

    bence "şu andan itibaren bırakıyorum" iyi bir yaklaşım değil gibi. skolyoz vb rahatsızlıklar için gerekli fizik tedavi ya da yoga vb pratiklerle zamanla ilaçlarından kurtulabileceğini düşünüyorum. diğer alerji problemlerin için ise sözlükteki doktor arkadaşları göreve davet ediyorum.


    sağlığından ödün verecek kararları ani bir şekilde almanı istemem. ihtiyacın olan elinden geldiğince sakin ve istikrarlı bir tedavi ile sağlığını kazanıp, ilaçların azını ya da çoğunu artık almaman gereken bir hayatının olması. en azından benim dileğim bu yönde.

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk