cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

16 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • hindistan cevizi sütü

  alpro, fomilk, lifeco, joya markalarından sonra bimde thai coco markasının hindistan cevizi sütü satılmaya başlandı. 280 ml 4.95 tl.

  C, e, b1, b3, b5, b6 vitaminleriyle potasyum, demir, kalsiyum, selenyum ve magnezyum barındıran süper içecek. Kan basıncını düzenler. antibakteriyel ve antiviral özelliği vardır. Ayrıca maske/tonik vs. Gibi kullanımlarıyla saçınızı besler, çok iyi makyaj temizler, akne önler, cildi nemlendirir, güneş yanığına ve lekelerine iyi gelir.

  Kaynak

  Konserve kutulardaki hindistan cevizi, karton kutuda satılan hindistan cevizi sütü ile aynı değildir. Konserve kutudaki çok daha yoğun krema kıvamındadır, yemeklerde kullanılır.

  Hindistan cevizlerinin maymunlara toplatıldığı ile ilgili birkaç video izledim. daha az maliyetli olduğu için maymunları hapsedip eğitip bu iş için kullanıyorlarmış acaba hepsi bu şekilde mi toplanıyor eğer öyleyse tüketmememiz gerekiyor çünkü

  piyasadaki hindistan cevizi rendelerinin (yağı alınmamış olanları makbul) ılık suda dort dakika boyunca mikserden geçirilmesi ile elde edilebilen muhteşem içecek.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk