cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • hamam böceği

    Eyvahhhhh evden kocaman simsiyah bir hamamböceği çıktı olamazzzz?? hamamböceği jet hızıyla çok hızlı kaçan bir böcek. dünyanın en zararsız böceklerinden biri olan hamamböceğini, bana göre sadece onu dışarı çıkartmak için sersemletmek için böcek ilacı çok az miktarda sıkmak gerekir, eğer ona vurursanız bacakları,kabugu yada anteni kırılabilir, mesala akrep çıkarsa biraz yavaş oldugu için faraşla alıp çıkarılabilir, bazı arkadaşlar örümcekleride kavonoza koyupta çıkarıyormuş. bilirsinizki hamamböceği çok hızlı üreyen canlıdır ev basarsa yanarız ?peki bu durumda siz napardınız?

    Daha önce böyle bir sorunum olmadı ama duyduğuma göre defne yaprağı kullanarak bu sorundan kurtulabiliyormuşuz. Denemekte fayda var

    hamam böcekleri ekosistemin bekası için çok önemlidir.Hamam böcekleri genelde çürümekte olan organik şeylerle beslenir. Bu gıdalarda da bol miktarda azot vardır. Bu azot, hamam böcekleri vasıtasıyla toprağa verilir, oradan da bitkiler tarafından kullanılır. Hamam böceklerinin olmamasının bitki türleri arasında büyük tesirleri olur.

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk