cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • getir

  Evinizden cikmadan market alisverisi yapabileceginiz bir uygulama. Yalnizca 2.5 lira getirme bedeli ile hizmet ediyorlar. Fiyatlari disaridaki marketlerle hemen hemen ayni. Ayrica veggy, züber gibi vegan markalar da bulmak mumkun.
  uygulamayı güncellendiği zaman 'siparişi kapıya bırak' seçeneği gelecekmiş. en az sosyal etkileşim için gerçekten çok iyi olmuş.

  kapıya bırak işaretlememe rağmen, getiren kişi ısrarla kapıyı çalıyordu, delikten baktım maskesiz ve burnuna dokunuyordu (böyle yazmak istedim) o ellerle poşetlere dokunmuştu. görmesem iyidi. artık sipariş veremiyorum.

  Geçen gün buradan Big Chefs vegan şinitzel Sipariş ettim ancak bana tavuk etlisini getirmişler. Değişim için 5 defa aramama rağmen çözüm bulamadılar. Her aradığımda bana, sistemin açılmadığını ve daha sonra aramam gerektiğini söylediler. Daha sonra ise, yüzüme telefon kapadılar. En sonunda ise, telefonlarım açılmadı.

  Bisikletime biner, ne istiyorsam alır gelirim.Bu tür kapitalist, karbon ayak izini artıran, işçilerini sömüren, komisyoncu girişimleri kullanmıyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk