cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • gelecekte veganlık

  /
  2

  ileride kitleler veganliga gecmeye basladiginda bunun sebebi etikten ziyade iklim degisikliklerinden dolayi olacagini dusunuyorum. insanlarda etik degerler oncelikli olsaydi dunyada bu kadar aclik ve esitsizlik olmazdi.

  The 100 dizisini çok seviyorum insanlar yaşamak bahanesiyle dünyaya ve evrene ne kadar zarar veriyor kurgu da olsa gerçeklik payı var.Umarım zararın neresinden dönülse kar mantığı ile bir an önce dönüşüm başlar .

  Türkiye'de ve dünyada vegan hareketine her geçen gün ilgi daha çok artmakta bu durum vegan bir geleceğin en güzel habercisidir.

  12 years a slave filmini izlediğimiz zaman insanlar nasıl birbirlerine böyle şeyler yapmışlar deyip inanamıyorsak bundan 80-100 sene sonra da gelecek nesiller bizim hayvanlara nasıl davrandığımıza bakıp inanamayacaklar ve bizi kınayacaklar. bu entryi okuyorsanız geçmişten yani 2020'den merhaba gelecek nesiller 🌱🌱

  fabrika çiftliklerinin olmadığı bir dünya ütopik geliyor olsa da her geçen zaman insanların veganlık hakkında daha çok bilgi sahibi olması heyecan verici. araştıran ve yavaş yavaş bu yola girenler azımsanmayacak kadar çok internetten gördüğüm kadarıyla, çok mutlu oluyorum.

  Dünyanın en büyük firmaları vegan gelecek pastasından bir pay alma yarışına girdiyse gerçekten gelecek kuşkusuz vegan olacaktır. Elbette biz yine her türlü sömürüye ve adaletsizliğe karşı olacağız. bilinsin 🌱

  2050'de 10 milyar nüfusa sahip olması beklenen dünyanın bitki bazlı beslenmekten başka bir çaresi kalmayabilir. bu nedenle gelecekte vegan olmanın tek çare olduğu söyleniyor.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk