cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

19 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Gazili Vegan Öğrencilerden Girişim Hareketi

  3 adet Gazili öğrenci geçtiğimiz günlerde bir web sitesi oluşturmuşlar, sitenin adı Portgazi. ben de bana yolladıkları mail sayesinde bundan haberdar oldum. Mailde anlattıklarına göre, üyeler burada rehberler oluşturuyor ve birbirlerine soru soruyorlar. ben de şöyle bir göz gezdirdim ve açıkçası çok hoşuma gitti. sitenin kurucusu ile mailleşmemiz sonucunda benden "üniversitede vegan olmak" adında bir post yazmamı ve bunu bir rehber edasıyla anlatmamı rica etti. çok hoşuma gitti ve ani heyecanla kabul ettim. fakat dün kendisine yeniden mail attım ve şu sıralar biraz yoğun olduğumu ve bundan dolayı başlığı ertelemem gerektiğini söyledim. kendisi de benim gibi bir vegan, benden, eğer rehber hazırlayabilecek yahut en azından bilgi verebilecek bir kişiye iletebileceğimi, bundan çok hoşnut olacaklarını söylediler. benim de aklıma burası geldi çünkü burası tüm veganların ortak yazı, haber ve bilgi portalı. konuyla ilgilenmek isteyen arkadaşlarımı buradan siteye yönlendirebilirim. kendisine yardımcı olmanız dileğiyle, hoşça kalın.

  gazi portal'a az önce giriş yaptım. Yeni başlanan bir işe göre gayet iyi ve site yöneticisinin vegan olması da fikir yayma ve aşılama için önemli bir adım. port gazi oluşumu iki taraf için de yararlı olabilir. sağlıklı, bilinçli öğrencileri desteklemek ve yüreklendirmek de bize düşer.

  portgazi fikri çok hoşuma gitti, çiçek gibi sevimli bir site olmuş vej bir gazili olarak hemen üye oldum ben de. yakın zamanda vizelerim olmasaydı ben yazardım :(((

  bu başlığı bir anda güzellemelerle dolduran 3 yazardan birisinin bahsi geçen sitenin sahibi olduğundan eminim ama ispatlayamam, hatta ilk entry'de bahsedilen "3 adet gazili öğrenci" de olabilirler direkt (bkz:swh) çok belli olmuş reklam ustalar. ayrıca sitenin daha çok düzenlemeye ihtiyacı var, arayüzü çok sağlıklı durmuyor, gerek kodlama gerekse görsel açıdan.


  ha tabi umarım tutar, çok okunur, çok tıklanır ve daha güzel bir hale gelir orası ayrı.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk