cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • gary yourofsky

  şu ana kadar gördüğüm hitabeti en kuvvetli insanlardan birisi, youtube'daki meşhur konuşmasının olduğu videoda sürekli söylediği "sizin düşmanınız olarak burada değilim" ve konuşmanın tansiyonunu çok iyi kontrol ederek, hiç bir zaman karşısındakine agresif bir tutum sergilemediği için veganlık adına iyi bir iş çıkarttığını düşündüğüm aktivist.

  o meşhur konuşma aşağıda;
  Genellikle pek ünlü konuşmasıyla tanınan vegan aktivist. Pek bilinmeyen, kimilerince de görmezden gelinen tarafı ise Filistin ve Ortadoğu hakkında ettiği yüzeysel, cahilce yorumları ve tecavüz hakkında ettiği son derece mizantrop lafıdır. Etik bir vegan olarak beni dahi son derece rahatsız eder kendisi. Hareket içinden kendisi hakkında yazılmış bir yazıyı şuraya bırakıyorum.

  The Dangers of Hero Worship in an Activist Movement

  abartmaksizin kendisi en iyi storytellerdir. meshur konusmasi herhangi bir insani vegan yapacak kadar etkilidir. veganligimda emegi buyuktur.

  Konusmasini bugun dinledim. Ozellikle insanlarin otcul hayvan grubunda olmalariya ilgili sozleri dikkatimi cekti. Gercekten de hicbir avlanma icgudumuzun olmamasi bizim otcul hayvanlara daha yakin oldugumuzu kanitliyor bence.

  Ineklerle ilgili izlettigi goruntulerse beni cok uzdu ve ofkelendirdi.

  Agnostigim ama insanlara biraz merhamet asilasin diye var olup olmadigini bilmedigim tanriya ya da tanrilara/dogaustu guclere dua etmeye baslayacagim ya...

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk