cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

4 + 20 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Furora

  şuan ilk defa furora'nın mediterranean style peynirini denedim, reklam yapmak gibi olmasın ama o kadar iyi ki yazmak istedim buraya, çok vegan peynir denedim, herhalde türkiyede satın alınabilen her markayı denedim fakat hiçbiri peyniri bırak yenilebilecek bi tatta bile değildi, fakat bi kaç hafta önce furoranın cheddarını denedim ve harikaydı çok şaşırdım ve şimdi de bu...harika gerçekten, bu başlığı açmamın iki sebebi var aslında, birincisi markayı desteklemek çünkü iyi bir iş yapıyolar ve vegan markalar gereken desteği görmüyor çoğu zaman ikincisi ise eski peynir severler için güzel bi alternatif sunma. Furoradan biri okuyorsa bunu malzemeden ödün vermeyip düzgün bi vegan peynir yaptığınız için kutlarım, dediğim gibi eski peynir severlere de tavsiye ediyorum burdan

  tat ve doku açısından "greek white" teneke peynire, "original classic" ise -tost içinde tam olarak erimese de- kaşar peynirine benziyor. greek white'ı daha çok beğendim. TOfuya kesinlikle yeğler ve içerikleri temiz sayılır. taşrada da yaygınlaşıp fiyatlarının uygun hale gelmesini isterim.

  Furora Italian Melt Vegan Mozarella Peynirimsi pizza veya lazanya gibi tariflerde eriyor ve hoş bir görüntü katıyor. tost içinde gayet başarılı buldum. diğer ürünlerinide deneyeceğim

  iyi ki beğendik! Başlıycam kapitalizminize, argenize. hayvansal üst sınıf peynirden pahalı oldu. proleter olarak aldığım üç kuruşu hiç de kolay kazanmıyorum. salt hafta sonu mükellef bir kahvaltı keyfi yaptırmıyorlar.

  Lezzetli ürün iyi hazırlanmış misss gibi eriyor çıtır çıtır ekmeğin arasında, bir de mısır unuyla beraber kavurmayı deneyin derim çıldırırsınız.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk