cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • forest green rovers

  ingiltere 2. lig'inde (efl league two) mücadele eden Forest Green rovers kulübü tamamen vegan. veganlıkla beraber sürdürebilirliği de ön planda tutan ve uygulamak adına tüm çabayı sarfeden kulüp formalarının büyük bir kısmının malzemesi dahi bambu'dan. hatta forma gelirlerinin bir kısmını sea shepherd'a aktarıyor. bu sezon formalarında zebra desenleri var ve gerçekten çok hoş bir tasarımı var.

  Kulüp tesislerinin enerjisi, güneş panelleri ile sağlanırken, tesislerde futbolculara çıkan yemeklerle beraber stadyumda taraftara sunulan yiyecek seçenekleri de vegan. fifa tarafından "dünyanın en yeşil kulübü" olarak adlandırılan kulübün websitesine buradan, dünyanın dört bir yanından takipçisi olan instagram hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz.

  websitelerinin "our ethos" kısmında (burada) neden vegan olduklarını ve sürdürülebilirlikle neleri amaçladıklarını dahi açıklamışlar. umarım planladıkları stadyum kompleksi olan "eco park"ı da hayata geçirebilirler.
  ingiltere liglerinde neler yaptığını düzenli takip ettiğim futbol kulübüdür. kulübün başında 4 senedir mark cooper var, ilk geldiği sezon kulübü bir alt ligden bulunduğu lige çıkartmıştır kendisi ve şu an son 7-8 maçtır ciddi bir düşüşle 10. sıraya kadar gerilediler. öncesinde lig sıralamasında ilk 3 hattında üst lig için mücadele edebilecek durumda bulunuyorlardı.

  şu an gidişat league one'a çıkacakları yönünde, umarım bir aksilik olmaz ve sırasıyla league one, championship ve sonrasında premiere league görürler. futbolun beşiğinde devrim yapmaya çalışıyorlar.

  Gemide yaptığımız fifa turnuvalarında nice real madridleri, liverpoolları, psgleri yenmişliğim olan; dünya futbolu için veganlıkta öncü futbol kulübü.

  Kariyer oynarken de güzel oluyor.

  tesislerine herhangi bir hayvansal ürünün girmesi yasak kulübün, kendisi de vegan olan eski arsenal oyuncusu hector bellerin en büyük ikinci hissedarı olmuş. bu sene gerçekten iyi gidiyorlar. şu an bir maç eksikle birinciler ve en yakın rakipleriyle aralarında on puan fark var.


  the game changers belgeselinde 14 oyuncusu vegan beslenen bir amerikan futbolu kulübü ele alınmıştı. şayet fgr'nin bu başarısı devam eder ve kendilerine championship (ingiltere 2. ligi) ya da premiere ligde (1. lig) yer bulurlarsa, komple bu devrim üzerine belgesel yapılır muhakkak.

  league two liginde birinci olarak league one'a yükselen kulüp olmuştur. her ne kadar son haftalardaki performansı ile şampiyonluğu kaybetmeye çok yaklaşsa da, rakiplerininde puan kayıpları sayesinde 1. kalabilmiştir.


  tamamen sürdürülebilir ve çevreye duyarlı stadyum projesi eco park için de kulüp gerekli izinleri almış durumda. umarım en yakın zamanda stadyum tamamlanır. incelemek isterseniz; eco park

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk