cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • fomilk

  /
  3
  yerli bitkisel sütçümüz daha yolun başındalar ilk içtiğim zaman beğenmemiştim ama giderek daha iyi olacağına şüphe yoktur
  hayatında ilk kez hindistan cevizi sütü içecek bir kişiyi, bir daha hindistan cevizi sütü içmeye tövbe ettirir. alpronun ürünleri ile arasındaki fark tat açısından muazzam seviyededir. bu kadar kötü tada sahip ürünleri, bir de yüksek fiyattan satarak, sektördeki tek yerli firma olmalarından dolayı (yanlış biliyorsam düzeltmeye hazırım) bizi istismar mı etmektedirler diye beni sorulara sürükleyerek bitkisel sütler üreten firma. firma yetkililerine sadece hobi olarak hindistan cevizi sütü üretmelerini öneriyorum.
  aga geçen sütlü kahve yapayım diye aldım fomilk badem, sabah sabah bir yudumla doydum. çok kötüydü...tat geçene kadar bir şey yiyemedim. bir kere de fındık sütünden yulaf lapası yapmıştım, okuldaydım ve aç kaldım :(
  alproyla kıyaslayınca gerçekten kötü ya da benim damak tadıma hiç uygun değil. gevrekle denedim olmadı, filtre kahveye ekledim olmadı, neyle karıştırsam tadını kötüleşirdi. en son içemeyip çöpe atmıştım. içerik tablosunu bilmiyorum belki alpronun şeker oranı daha fazladır ama yine fomilki içemiyorum. ve en kötüsü de fomilk yerli üretim olmasına rağmen fiyatı ithal alproyla yarışır. neden?
  Alpro tamam anladık ithal urun kurlardan ötürü pahalı fakat sen yerli üretimsin bir kilo çiğ fındık üreticiden gayet makul fiyata temin edilebilirken öyle ki şirketin sahibinin bir sermaye derdi de yok niye bu kadar pahalisin? Alproyla fiyati yakın tutma politikan yanlış böyle bir fırsattı nasıl ele yüze bulastirabildiniz. Şimdiye kadar makul fiyatlarla satsaydiniz hem argeye hem farklı ürünlere gecebilirdiniz. Ustelik tekellesedebilirdiniz.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk