cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • fellas

  hiç bir ürünü vegan olmayan bir firmadır... ürünlerinde vegan ibareli ürünlerinin içlerinde propolis maddesi vardir. propolis arıların salgıladıkları reçine benzeri bi ürün. afişlerinde, reklamlarında, web sitelerinde vegan vegan vegan ibareleri bulunmasına rağmen, daha veganlığın ne oldugunu öğrenememiş bir firmadır... demekki barlarının sıkı ve sert olmasına propolise borçluymuş!!! bunlar vegan yazıyor ama hiç bir denetimi felan yok, logosu yok, sadece vegan yazmakla vegan olunmuyor. sırf satış yapmak için vegan ibaresini kullanmak gerçekten iğrenç birşeydir!!!


  bugun arkadaşla bişeyler alalım dedik, ben orda fellası gördüm üzerinde vegan ibaresi bulunuyordu.. eee tabi vegan ibaresi görünce bende aldım ve yedim... sonra pakete baktımki propolis yazıyormuş!!! içindekiler kısmındada yazıyor!! dedim ne alaka hem vegan hem propolis... telefon ettim işte haftasonu gıda mühendisi arkadaşları yokmuş bilmem ne.. o gıda mühendisine diplomayı verenin taa........ neyseee


  internette vegvorous a atılan firmanın açıklamasınıda buldum onuda ekledim görsellere,


  web sitesindeki "vegan" iddiasını kaldırarak ilk aksiyonunu almış, ambalajlar tükendikten sonra "vegan" ibaresini kaldıracaklarmış!!!


  iğrençsin fellas !!!  görsel
  görsel
  görsel

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk