cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • eyüp sabri tuncer

  /
  2
  Bunca zamandır kıymetini bilemeyip vegan olduktan sonra evimden eksik etmediğim markadır. Bütün ürünleri vegan ve de çok kullanışlı ürünler. Dış macununda florür olmaması da çok hoşuma gitti. Şampuan ve sıvı sabunları da harika. (Özür diliyorum bütün ürünleri vegan değilmiş, yanlış bilgi edinmişim)
  Bebe şampuanı favorim olan marka. Makyaj silmeye üşenenlerdenseniz, sıkın elinize, haşır huşur yıkayın yüzünüzü. Bebek gibi oluyorsunuz.
  Bütün ürünleri vegan olmayan, vegan olan ürünlerini logoyla belirten, Türkiye'nin ilk V-Label sertifikalı kozmetik ürünleri markası.
  Duş jelleri inanılmaz güzel kokuyor,diş macunlarını pek sevemedim, alışmaya çalışıyorum.
  Fiyat olarak da uygun ürünler.Anlamadığım şey; neden büyük zincir marketlerde yoklar?İthal bir çok ürün varken kendi ülkemizin markasına ulaşamıyoruz.Yazık!

  İnternetten sipariş verdiğimde gelen broşürde vegan ürünler başlığında vegan olmayan birkaç ürün vardı. Bu yanlışlıksa neden düzeltilmemiş merak ettim. Kimse fark etmedi mi, garip.


  karanfilli diş macunu ve zeytin yağlı (bimdeki değil, yeşil olan) şampuanı mükemmel

  eşek sütlü sıvı sabun ürününün web sitesinde ki görselinde v-label logosu var. ürün açıklamasında da v-label tarafından sertifikanlandığı yazıyor. şaka gibi eheheh
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk