cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

6 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • etikseçimler

    (bkz:v-label) sertifikasının bile güvenilirliğini sorgulayan, vegan ürünün hem hayvanlar üzerinde deney yapılmaması hem de hayvansal içerik içermemesi anlamına geldiğini kayrayamadığını düşündüğüm vegan blogger ve ınstagram hesabı sahibi.

    kendisini bir süre takip ettikten sonra gidip kendinizi atmak istiyorsunuz bu güvensizlik ve paranoyaklık karşısında. bulaşıcı bir virüs gibi. olayı kişiselleştiren, firma kendisine cevap vermedi diye ürünü hemen karalayan, kafasına göre vegan ürünü veganlıktan çıkaran, sadece takipçilerinin kafasını karıştıran iddialarda bulunan, hayvan deneyini veganlıktan ayrı tutan, insanı "evde ve elde yapılan makbuldür" ya da "gidip kendimizi atarsak artık dünyaya zarar vermemiş oluruz" anlayışına sürükleyen bir vegan kişisi.

    henüz diğer vegan hesapları bilmiyorken kendisini takip etme gibi bir duruma düşmüştüm. takip etmeyi de bıraktım uzun zaman önce. objektif yorum yapan, paranoyak olmayan, olayı kişiselleştirmeyen veganlar tanıdım ınstagram ve facebook vegan gruplar üzerinden. iyi ki varlar.
    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk