cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 4 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • erin janus

  vegan, aktivist, gazeteci ve bir de youtube kanalı olan kadın.

  youtuber yazacaktım ama artık youtube kanalı aktif değil ne yazık ki. ancak aktif olsaydı belki de büyük kitlelere ulaşabilecek potansiyelde bir kanaldı çünkü kısıtlı sayıda videolarının hepsi içerik olarak dolu dolu ve mesajları tam yerine gönderiyor.

  kanal linkini de bırakayım : erin janus

  ayrıca süt ve süt ürünleri endüstrisini anlattığı 5dk'lık diary is scary videosu mükemmeldir nice kişileri vegan yapmıştır.


  diary değil dairy'dir o. bir kadın hem akıllı, hem yetenekli, hem güzel, hem zeki, hem merhametli hem de kaliteli olabilir mi sorusunun cevabı galiba. gördüğüm 43. en güzel kadın olabilir. kanadalı'dır kendisi ontario hamilton civarlarında ikamet etmektedir. videolarında kamerayı yüzüne 10 santim mesafede tutar. ben bunun insanları videolarına çekmek için bir taktik olduğunu düşünüyorum. gayet akıllıca bir taktik bu arada. çünkü güzel bir kadına hem erkekler hem de kadınlar bakıyor. ee zeki kadın dedik yukarıda. 2020 mart'ta yapılmış bir röportajında DAiRY iS SCARY videosunun toplam görüntülenmesinin 30 milyona ulaştığını söylemişti. bir düşünün 30 milyon insan. hatta yine bir röportajında bir mandıracıdan "bu yaptığımın doğru olduğunu hissetmiyorum ne yapabilirim?" diye bir mesaj aldığını söylemiştir. mesleği gazetecilikmiş bu arada. birkaç videosunu da türkçe'ye çevirdim. şuradan ulaşabilirsiniz. buraya 3 adet coverını bırakıyorum kendisinin, açar açar dinlersiniz:


  aman tanrım


  ergenken yaptığı creep coverı


  bu da stand by me coverı ee boşuna yetenekli demedik
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk