cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

16 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • elon musk

  spacex'in, paypal'ın ve tamamen vegan araba da üreten tesle motors gibi şirketlerinin kurucusu, abd'li girişimci, spaceman. starlink adını verdiği uzaydan tüm dünyaya ucuz ve hızlı internet sağlayan projesinin çalıştığını tweet atarak duyurmuş bugün. insanlık tarihini değiştiricek gibi duruyor.

  twitter
  boring company isimli bi sirket kurup, bir donem bu sirkete ait web sitesi uzerinden flamethrower (alev silahi) satisi yapmistir. Mizah yonu guclu bir is adamidir.

  ayrıca 90 sonrası doğan nesil görecektir diye umuyorum, mars'ı fethedecek, kolonizasyon bu adamın şirketi sayesinde gerçekleşecek. yürüyedur uzay çocuk!

  koronavirüs önlemlerinin trump gibi gevşetilmesi gerektiğini savunmuş, Matrix filminde yer alan "kırmızı hapı seç" şeklinde tweet atan kişi. ticaridir, sağa çek.

  Pandemi döneminde insanları değil fabrikalarını düşünen, koronavirüs önlemleri karşısında "amerikaya özgürlük" beyanında bulunan, dünya liderleriyle arasından su sızdırmayan, dünyanın en zengin 24. kişisidir.

  Rusya kırım'ı işgal ettikten sonra amerika tarafından yaptırımlara maruz bırakılmıştır. BUNUN ÜZERİNE DÖNEMİN YARDIMCI BAŞKANI Dimitry Rogozin, AMERİKA'NIN UZAYA ASTRONOT GÖNDERME KONUSUNDA RUSYA'YA BAĞIMLI OLDUĞUNA DİKKAT ÇEKEREK "UZAYA DA ARTIK TRAMBOLİNLE GİDERSİNİZ" MİNVALİNDE BİR AÇIKLAMA YAPMIŞTIR. ELON MUSK 6 YIL ARADAN SONRA BU DETAYI UNUTMAMIŞ VE RUSÇA "TRAMBOLİN ÇALIŞIYOR" ŞEKLİNDE TWEET ATARAK HOŞ BİR CEVAP VERMİŞİR.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk