cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ekşi sözlük

  /
  2

  en son 2018de entry girdiğim platform. sanırım daha da girmem. son zamanlarımda saçma sapan gündem başlıklarıyla dolmuştu. x kadar para y kadar boy z gibi kadın tarzı saçma sapan başlıklarla sık karşılaşıyordum ve bunlara prim veren bir o kadar saçma yazarlar da bol miktarda mevcuttu. son durumu bilmiyorum bayadır uğramadım.

  aniden gündeme gelen olaya, meseleye ilişkin derli toplu haber alabildiğim hala tek kanal.

  twitter'daki referans vermeden olaydan , meseleden bahsetme gıcıklığı yok. başlık var ve başlık bağlamın kendisi. ne yazılırsa yazılsın altına anlıyorsun.


  ama öte yandan vegan nefreti, feminizm düşmanlığı ve kadın düşmanlığını kalabalık olmalarına olan inançlarından destek alarak körükleyen,

  ırkçılık, milliyetçilik , erillik gibi ülkenin demokratik kültürünü sindirmeye yeminli süprüntü fikirler etrafında el ele tutuşan cahil, art niyetli bir erkek sürüsü tarafından işgal altında. köptü altı olsa geçmezsin. öyle düşün.


  fakat ilginçtir...bak gerçekten ilginçtir. istisnai olarak homofobik entryler ağzının payını alır. düz dünyacılar ve aşı karşıtları rezil kepaze edilir. bunu da çözebilmiş değilim.

  Veganlık ile ilgili hoş olmayan yorumlara sahip sözlüktür. Gösteriyor ki cahil ve maganda istilasına uğramış, umarım en kısa zamanda kendilerine çeki düzen verirler.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk