cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • eatvappy

  /
  2
  en sevdiğim mock food markası, özellikle sucuklarına bayılıyorum ! instagram hesaplarını buradan takip edebilirsiniz. websitelerinin hakkımızda kısmında şu açıklamaya yer veren firma ;

  İnsanlık türünün devamı için yeme biçimizi yenilememiz gerekiyor.

  Eat Vappy olarak Hayvansal etler ile kıyasla daha yüksek proteinli, daha sağlıklı, kolesterolu olmayan, tadı aynı veya daha iyi olan bitkisel bazlı et teknolojisi üzerine çalışıyoruz ve bunun üretimini yapıyoruz.
  Cihan ve Özgür'ün etiketinde bizlere gülümsediği hiç şüphesiz yeryüzünün en güzel sucuğunu yapan arkadaşlar. Şiddetle tavsiye olunur
  piyasadaki en iyi vegan sucuk yapan marka. logolarındaki gülümseyen iki insana her gözüm çarptığında ben de gülümserim :) köfteleri de çok güzeldir, tadı veggy'nin köftesine göre biraz daha baharatlı gibi. umarım ürünlerinin çeşitliliğini arttırırlar.

  Dün döner ve köftesini vegan olmayan arkadaşlarımla denediğimiz marka. dönere baharat, tuz ve yağ ekledim kavururken, köfteye göre daha lezzetli oldu. İkame ürünlerde hoşuma gitmeyen bir tat oluyor, bunlarda da vardı. mantar, kabak, patlıcan varken pek arayacağım şeyler değiller açıkçası.


  ama önemli olan vegan olmayan birinin bu ürünlerden yediğinde aklından geçenler bence.


  o vazgeçemeyeceğini düşündüğü etli yemeklerin, lezzetlerini baharatlardan, yağ ve tuzdan aldığına uyanması çok şey değiştirir.

  sucukları gerçekten çok ama çok başarılı olan marka. beşiktaş'taki kafe na da hamburgerinde vappy köftesi kullanıyormuş, yediğimiz anda bayıldık, tavsiye ederim!

  bugün itibariyle istanbul'daki tüm metro marketlerde satışa başladıklarını duyuran, sucuklarını çok beğendiğim güzide vegan marka, umarım her yerde görebiliriz yakın zamanda

  keşke sucukları tüm türkiyede metrolarda satılsa, ki bu adım da yakındır diye düşünüyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk