cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

2 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • dünyayı yedik

  şu paylaşımlarını görünce hadi be dedim. dünyayı yedik adlı, navegan bir sayfa sandım, bir tıkladım o paylaşımda gördüğüm şey veganmış ! çok iyi tarifler var, instagram hesaplarından ziyade aslında (şu sıralar 11k abonesi olan) youtube hesapları daha bir çekici, herkesin göz gezdirmesini isterim, eminim çoğumuzun ilgisini çekecek içerikleri var.


  Birbirinden sevimli iki kadının vegan yemek tariflerini paylaştığı youtube kanalı. ^^ tarife geçmeden önce veganizmle alakalı kitap tavsiyeleri yaptıklarına denk geldim birkaç kere. Bu bence naveganların, vegan yemekleri merak edip arattıklarında, anlamı boşaltılmış, diyete indirgenmiş tarifler izlemelerindense, dünyayı yedik gibi kanalları izleyip akıllarının bir köşesinde bir iz bırakmak açısından çok önemli.


  kendilerini youtube'ta seitan tarifi arattığımda keşfettim. Bir konuda tarifleri uygulayacakları uyarayım, bu güzel kadınlar videolarda "biz baharatlı sevdiğimiz için..." derken ciddiler, boşuna uyarmıyorlar. seitan'ım az kalsın midemi deliyordu. Mideniz hassassa tariflerdeki baharatları yarı yarıya kısmanızı öneririm.

  sucuk tarifini navegan bir arkadaşım gönderdi bana, çok güzel olduğunu söyleyip denememi istedi. hatta deli no.14 'ün kahvaltısında yediğimden daha iyi olduğunu belirtti. yakın zamanda denemeyi düşünüyorum yapmayı. video 'da görülen sucuk baya baya vappy'nin sucuğuna benziyor bakalım.


  edit : tarifte meksika fasulyesi yazıyor ama videoda da belirttikleri gibi hiç sorun yaşamadan normal fasulye ile yaptım, mükemmel oldu herkese tavsiye ederim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk