cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • dr suat erus

  /
  2
  koç üniversitesi tıp fakültesinde göğüs cerrahisi uzmanı olarak çalışan vegan doktorumuz. bir çok panelde, canlı yayında ve etkinlikte veganlığı sağlık açısından çok iyi şekilde açıklayan suat erus'un kendi vegansağlıkpro adlı instagram hesabına buradan, websitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.
  Vegan Sağlık Profesyonelleri oluşumu ile tıp ve bilim alanında işin ehli insanları tek bir çatı altında toplayarak alanında devrim niteliğinde çalışmalar yapan vegan doktor.
  vegan olma sürecimde çok faydası olan youtube'da birçok vidyosunu izlediğim beğendiğim insan.
  Çok kritik bir konu olan vegan bebeklik hakkında da internet sitesi hazırlamışlar sağolsunlar.
  veganbebek
  vegan olma ve sürdürme sürecimde, bir sağlık profesyoneli olarak aklımdaki tıbbi boşlukları dolduran, kanıta dayalı sunumlarla efsane youtube videoları hazırlayan (bkz:vegandoktor) . iyi ki var, minnetarım.
  sevgili suat erus iyi ki var. hem türkiye geneli doktor listesi için vegan doktorlar hem bebeklerin vegan beslenmesiyle ilgili vegan bebek sayfası için hem de sürekli bilgilendirici videoları için teşekkür ederim. tahmini yılbaşından sonra birkaç aya çıkacak olan çeviri kitabını da unutmayalım. ve güzel eşiyle birlikte yakın zamanda bebekleri olmuş, huzurlu güzel yılları olsun birlikte.

  çok önemli bir özelliği de vegan olduğu ilk zamanlardan itibaren paylaşımlar yapmaya başlamış olması böylece tüm süreci gözlemlemize olanak vermesi olan açık fikirlilik ve rasyonellik timsali güzel insan.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk