cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • didim vegfest

  Türkiye'nin ilk vegan festivalidir. İlkine katılmadım son ikisinde çalıştığım firma ile navegan birey olarak kahve ikramında bulundum ve en nihayetinde vegan olmamı sağlamıştır.
  İçerik ve işleyiş olarak dahada genişletileceğinden çok çok güzel olacağından yana şüphem yoktur
  bu sene 28-31 Mayıs 2020'de düzenleneceği açıklanan festival, daha önceki organizasyonlar nisan ayında gerçekleşiyordu, hava muhalefeti ihtimalinden dolayı 1 ay ileriye alınmış tarihi. artık bu sene katılabilmeyi düşündüğüm etkinliktir.
  tabii ki ülkemizde böyle etkinliklerin yapılması çok güzel lakin insan farklı bir şeyler bekliyor ama gidince görüyorsun ki veganlığın v'sinden haberi olmayan insanlar sana patatesli patlıcanlı gözleme yaparken yandan navegan biri gelip bağırarak "kıymalı yok mu kıymalı" diye gülerek soruyor. stand başındaki kadın bana vegan mısın diyor, evet diyorum, yaa çok zor değil mi diyor. vegfestteyiz ya. niye ben burada bile bu diyaloglara maruz kalıyorum. vegan markaların ürün tanıtımları ve satışları, konuşmacıların olması çok güzel lakin bu etkinliğin başka bir faydasını görmedim, beni mutlu etmedi, sadece didim halkına ve vegan markalardan stand açanlara para kazancı sağlıyor.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk