cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Dermoskin

  bu türk menşeili marka ile bir dermatolog önerisi ile tanışmıştım.

  dermoskin'e ait tüm ürünler cruelty-free ve vegan.


  beni e-mail ile yeniden doğruladılar.

  Okumak isteyenler için e-mailin önemli yerlerinden:

  "Özel bir Laboratuvarda yapılmış olan analizler sonucu ürünlerimizin tamamında Hayvansal DNA taraması sonucu hayvansal içerik tespit edilmemiştir. Kısacası ürünlerimiz Vegandır."

  "Bu güne kadar dermoskin markalı ürünlerimizle ilgili yaptığımız klinik çalışmalarda dermatolojik testler, etik kurul onayıyla gönüllüler üzerinde yapılmış olup, kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemiştir."

  ayrıca; "ürünlerde kullandığımız tüm hammaddelerin üreticileriyle iletişime geçerek, hammaddelerin hayvanlar üzerinde test edilmediğine dair deklarasyon almaktayız."


  F/p açısından çok seviyorum bu markayı.

  Kullandıklarım:

  -Acnegun serisinden gündüz ve gece kremi (dermatolog önerisi. özellikle gündüz kremi kullandığım en iyi yüz kremi olabilir. Kaçıncı alışım sayısını bilmiyorum)

  -aha/bha krem

  -aydınlatıcı tonik (bu ürün uzun zaman gidiyor 5. Toniğin siparişini verdim. Tüm çevrem de bu toniğe başladı etkisiyle şaşırtıyor.)

  -be bright vitamin C plus krem

  -eye treatment complex krem (ilk göz kremimde bunu tercih etmiştim sonrasında farklı ürünler denedim ama bu ürün kadar sevemedim. Yine dermoskin'e döneceğim. Başka göz kremleri de var)

  -face production cream 50+ (kışın kullandım)


  Şu da çok merak ettiğim ürün: Spf97 Yüz İçin Ultra Güneş Kremi 50ml


  #neredeyse 2 yıl sonra gelen edit.

  karma, hassas, arada sivilce çıkaran çok zor bir cilde sahibim. Olabildiğince temiz içerikler kullanmak zorundayım. kullanmadığım anda problem çıkıyor. pahalı pahalı kore kremleri kullandığım zaman diliminde de acgun gündüz kremini aralarda kullandım, elimden hiç eksik olmadı. açıkcası kremin tek başına, cildi iyileştirici etkisi yok ama hiçbir problem yaratmayan, üzerine ne sürersem süreyim anlaşan yapıda, uygun fiyatlı ve tertemiz bir içerik. şuan yüksek kimyasal peelingler yaptığım bir dönemde yine bana destek oldu.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk