cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

20 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • çetin çetintaş

  /
  2

  on Binlerce insanın bitkisel temelli beslenmesinen ilham olmuş, cesaret vermiş bir adam için gelip burada atıp tutuluyor olmasına iki yüzlülük diyoruz. üstelik bunu 10 yıla yakın süredir yapıyor. dün vegan olmuş bugün gelip burada atıp tutan arkadaşım, sizlerin işi veganlıkla değil, hava civa yapmakla.

  öncelikle vegan değil sattvik beslendiğini söyler buradaki ayrımı lütfen doğru yapalım. insanlar yoga videolarından 25 yaş altı ve altyapıları varsa sakatlanmadan çıkabilirler ama değillerse ciddi spor yaralanmaları yaşabilirler. kendine belgesel çektirmiş, komple siyaset yapmış, bir kuran öpmediği kalmış. gözlerinin içine bakıyorum tavırlarına bakıyorum inanmıyorum maalesef. adamın her bir zerresi dekor gibi geliyor.

  herkes ultimate-vegan olmayabilir. veganlık hakkında aynı görüşü paylaşmayabilir de. zaten böyle iddiaları olmayan insanlara veganlık hakkındaki fikirleri nedeniyle bi sorumluluk yüklemek anlamsız geliyor bana. çetin çetintaş'ın faydası yoga, kendini bulma, buna göre yaşamak. veganlığa -ve diğer her şeye- sadece kendi konumu ve hayattaki yeri üzerinden bakıyor zaten belliki.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk