cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • bütün markaların vegan ürün çıkartması

    artık pınar , aytaç gibi markaların da vegan ürünlerini piyasaya sürdüğü dönemde iyice dikkatimi çeken olay. sürekli tek başına neyi değiştireceksin klişesini duyan birisi olarak, bunu söyleyen kişilerin ne düşündüğünü merak ettiğim durumdur. duru sabunları vegan oldu artık iyice, çoğu ürününde vegan logosu görmek mümkün, marketlerde olur olmadık ürünlerde aniden karşımıza vegan logosu çıkabiliyor. yurt dışından alışkın olduğumuz, her ürünün vegan bir alternatifinin olması durumu ülkemizde de iyice yaygınlaşmakla beraber, artık bolca seçenek arasında en beğendiğimizi seçebileceğimiz günlere geldik.

    "vegan olmak da çok zor hiçbir şey yok" cümlesine kapak niyetinde bir sürü ürün var gittikçe de artıyor ve daha çabuk erişiliyor. Seçeneklerin çoğalmasını umuyoruz

    kapitalist ekonomilerde normal olan durumdur. karını maksimize etmek isteyen üretici talep edilen neyse arzı ona göre yapmak zorundadır. bu gece bütün insanlar vegan olsun, yarın burger king'in bütün menüleri vegan versiyonlarıyla değiştirilir. berlin'de koca koca 3 tane vegan süpermarket var. ismi de veganz. niye? berlin dünya'nın en vegan şehirlerinden birisi çünkü. yani talep var.

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk