cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • bugün hayvanlar için ne yaptınız

  hiçbir şey. yapmak istiyorum yapamıyorum. arada bir duvarlara yazılar yazıyorum sadece. mezbaha, çiftlik vs. görüntüsü alıp sosyal medyada paylaşmak, hayvan kurtarmak… bana katılın. izmir. yemek tarifi paylaşmakla, piknik düzenlemekle bir şeyler değişmez.
  vegan çorba dağıttım sokakta. broşürler sıkıştırdım insanların eline, veganlık hakkında bildiklerini, düşündüklerini sordum. verimli bir gündü aktivizm adına. Velev ki bir kaç kişinin kalbine dokunabildim, o halde bir kaç canı kurtardım demektir💕
  günlük rutinlerim içerisinde evdeki çocuklarımı besledikten sonra dışarıdaki çocuklarımı besleyip bol bol sevip mırmır seslerini dinliyorum, hayvansal içeriklerle yemeye alışık olunan yiyecekleri bitkisel şekilde hazırlayıp vegan olmayan kişilere tattırarak lezzet için hayvansal ürünlere ihtiyacımızın olmadığını göstermeye çalışıyorum.

  cube of truth eylemi en iyisi fakat türkiye'de anonymous for the voiceless'ın ankara şubesini kuracak gönüllü bulabileceğimi zannetmiyorum. hemen hemen kimsenin birey olmadığı bir toplumda birilerinin sorumluluk alıp bana katılmasını beklemek benim hatam zaten.

  earthling ed'in şu videosunu türkçe'ye çeviriyorum çok az kaldı bitmesine. bitince vegan türkçe'ye çevrilmiş videolar playlistimize ekleyeceğim. durduğum her saniye hayvanların çılgınca katledildiği, acı çektiği ve insanlığın yüzde 99'unun bunun farkında olmaması gerçeği beni üzüyor. dışarı çıkıp cube of truth eylemi yapmak istiyorum sözlük. fakat ankara'da buna gönüllü bulabilir miyim bilmiyorum ve bir de yine hayvanları rahat bırakmadığımızdan ötürü uğraştığımız korona var.. bazen düşünüyorum da hayatta hemen her gerçeğin farkında olmak beni çok mutsuz bir insan yaptı.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk