cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • bitkisel mutfak

    Yolumuz Urla'ya düşünce gidelim demiştik. Yanimizda vegan olmayan arkadaşlarımız vardı. Buranin güzel olduğunu düşünerek veganlikla ilgili fikirlerinizi değiştirebilirsiniz yorumu yapmıştım mekana girmeden ama bizim için kötü bir deneyim oldu. Doner dürüm icin markette satılan veggy dönerden pek başarılı olmayan bir dürüm geldi. Esim ve Arkadaslar da sanırım hamburger söyleyip beğenmemişlerdi. Cunku önümüze gelen yemekler mikrodalgada ısıtılmıştı ve bileşenler arası sıcaklık farkları vardı. Umarim kötü günlerine denk gelmisizdir. Burada takipte olacağım mekan. Guzel yorumlar görüp tekrar denemek isteriz. Yeter ki vegan mekanlar artsın ve kapanmasın.

    çikolata, sucuk, falafel, mayonez, içli köfte gibi bir sürü ürünü sipariş verebileceğiniz, ayrıca urla civarında adresinize teslim yapan işletme.

    URLA SANAT SOKAGİNDA ACİK OLDUGU ZAMANLARDA GİTTİGİMİZ MEKAN. SAHİBİ OLDUKCA GÜLER YÜZLÜ. YEDİGİMİZ BİR COK SEY LEZZETLİYDİ. ÖZELLİKLE TEMİZ VE HİJYEN OLUSU GÜVEN VERİCİ. MÜDAVİMİ OLDUGUMUZ LEZZETLER, MİDYE TAVA, SOSİSLİ SANDVİC, LAHMACUN, SEBZE KASELERİ MUTLAKA DENENMELİ. SAHİBİ ŞİMDİLERDE SİPARİŞ ÜZERİNE EVDEN CALİŞİYOR. BİZDE BOYLELİKLE ALİSTİGİMİZ VE SEVDİGİMİZ LEZZETLERDEN MAHRUM KALMİYORUZ. https://instagram.com/bitkisel.mutfak?utm_medium=copy_link

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk