cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • bean burger menü

  /
  2
  içinden peyniri çıkartınca vegan olan burger king menüsü. şahsen ben tüketilmesinde problem görmüyorum çünkü arz talep meselesi ne kadar bean burger tüketilirse firima o kadar veganlaşır diye düşünüyorum. ayrıca ömrümüz boyuncada 100 de 100 vegan firima ve markalardan da geçinemeyiz.. tek problem patetesleri kızarttıkları yağ. aynı yağda nugget ve peynir gibi şeylerde kızartıyorlar ve bence bu onu vegan yapmaz..
  nedense, gerek kullandıkları ekipmanlar, eldivenler gerekse kullanılan yağ nedeniyle, hiç tüketemeyeceğim burgerdır efenim. nihayetinde 10 saniye önce x bir burger'ı yağıyla falan ekmeğe yerleştirdikleri eldiven değil mi o bean burgerı mıncıkladıkları eldiven?
  vegan olmadığını düşündüğüm burger. adı bean burger sadece. firma da bunu vegan burger diye satmıyor zaten bean burger işte. vejetaryenler için alternatif oluşturabilir, veganlar için ise üzgünüm.
  vegan bir ürün değil ama veganlaştırılabilir bir hamburger diye biliyorum. cheddar peyniri koyuyorlarmış içine o çıkartılabilir. patatesini başka yağda kızarttıklarına inanmadığım için bir kontrol getirilene kadar yiyeceğimi düşünmüyorum.

  Çalıştığım için biliyorum patates ayrı kizartiliyor. AMA HAMBURGERİN İCİNDEKİLER GENELDE AYNİ YAGDA KİZARİR

  satışı başlamış, dün öylesine girdik bean burger menü satıyolar, fiyat 54,99 tl olmuş, whooperlar ile aynı fiyatta... bu yeni bean burger eskisi gibi değildi, eski tadını alamadım ve köftesinin içinde bütün şekilde garnitür vardı, bezelye havuç vb felan felan....
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk