cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ayasofya

  Hemen karşısındaki sultan Ahmet bile bayram namazlari dışında hiç dolmazken, bu denli uluslararası bir müzeyi camiye dönüştürüp milyonlarca dolarlık gelirden vazgeçmek bu ülke ve vatandaşları icin bir ihanettir.

  yanlışlıkla a haberi açtım ayasofyanın önündeki manzaraya şahit oldum uzun bir süre kendime gelemeyeceğim. kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz.

  Güney Kore'de bir uygulama vardır ne zaman hükümetin bir skandalı çıksa çok ünlü kişiler sevgili yapılıp odak dağıtılır. Çünkü orda halkın nabzi daha çok eğlence kültüründedir.bizim gibi ülkelerde ise bunu din üzerinden yaptıklarını düşünüyorum.yok camiden müzik çalınmış yok Ayasofya vs. Halbuki virüs sonrası ekonomik gidiş hakkında kayda değer bir plan yok.z kuşağı sağolsun tavrını ortaya koydu mecburen orta yaş ve yaşlı kesim uyutulmaya çalışılacak.yoksa cami açılsın ihtiyaç varsa ama Ayasofya üzerinden yapılan bir dikkat dağıtmadır.

  Bu aralar gündem değiştirme aracı, bir oyuncakmış gibi oyalanalım diye heba edilecek olan tarihi yer. Bu arada ülke saygınlığımızın da zedelindiğini belirtmeye gerek yok.

  Dinle alakası olmayan siyasi bir karar. Aksini düşünen varsa ayasofyanın 20 yıl boyunca değil de neden şuan açıldığını sorgulasın.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk