cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • atölye ash

  emeklerine sağlık. kullanmasam bile alırım, hem birine hediye ederim hem de parası çok güzel bir yere gider diyip sipariş verdiğim yer
  Neden simdi yazmak aklima geldi bilmem ama 1/1,5 ay kadar önce iki bileklik, bir kolye ve duvarim için irice bir makreme (100x70cm) siparis ettigim hesap.

  Normalde o boyutlarda bir makreme için ödenebilecek rakamlar çok uçuk oluyor ancak kendileri gayet uygun bir fiyata yaptilar, fiyat o kadar uygundu ki ben bu kadar ucuz olmasindan rahatsiz olup uyardim kendilerini ama nafile, bedavaya yapildi resmen. Velhasil, bilegindekileri begenenlerle paylasmayi seven birisiyim, bilekliklerden birisi gitti bile.

  Güzel insanlar, güzel seyler ürettiginde desteklenmeli, buraya yazmak bu kadar geç aklima geldigi için kusura bakmasinlar.

  bir sokak hayvanı ameliyatı için destek ararlarken tanıdığım, en sevdiğim kolyelerimin üretim yeri. elde ettikleri geliri ayrıca baktıkları sokak hayvanları için mama almaya da ayırtmaktadırlar.

  kendileri ayrıca bağış topladıkları köpecik için gelen miktara ulaştıklarında bunu destekçileriyle paylaşmış, artık desteğe gerek kalmadığını açık yüreklilikle söylemişlerdir. sizi hem duygusal hem maddi açıdan sömürmeye çalışmayan güzel insanların atölyesidir. kendinize ve sevdiklerinize iyilik armağan etmek için güzel bir yol.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk