cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • askerde olan veganlara destek olmak

  bu başlık vegan askerlik başlığında, şuradaki linkten ulaşabileceğiniz fikir üzerine açılmıştır.

  askerde olup aynı zamanda vegan olmak gerçekten pek kolay olmuyor, bu sebeple yakın çevremizde askerlik yapan vegan dostlarımız varsa, mümkün olduğu kadar sıklıkla ziyarette bulunup hem yemek hem de şampuan, deodorant gibi ihtiyaçlarını giderebilmek adına destek olabileceğimizi düşünüyorum. Buraları görüp, samsun civarında askerlik görevini yapacak olan arkadaşlar varsa, bana ulaşabilirler.


  edit: lokasyon değişti

  Güzel bir başlık. Gideceğiniz yerleri buraya yazarsanız size ulasabiliriz. Malesef 21.yy zorunlu askerlik Türkiye Cumhuriyetinde hala devam etmektedir. Bir tarafta silahsız yaşam isteyen veganlar bir tarafta zorla silah kullandirtilan bir sistem.

  öyle bir şey olması çoğu yerde zor. İllaki yolu var ama nizamiyedeki elemanlara bağlı her şey. Dışarıdan yiyecek içecek sokulması yasak 40 güne ve hatta daha fazla süreye kadar cezaları var askerlikleri uzayabilir. Dışarıdan dürüm sokmak bile yasak. Uyuşturucu ve bilumum zararlı madde bu yollarla dışarıdan yiyecek sokulmasıyla yapılabilir o yüzden cezalar sert. Silahsız yaşam mümkün değildir ç.ünkü yanıbaşındaki kişi silah kullanmak istiyor ve kendini savunmak zorundasın. Vegan olup olmama seçeneğin de kalmaz yoksa. Askerlik sıradan bir durum ve sivil bir hareket değil. dağda bayırda gerekirse yılan yiyorlar.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk