cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 4 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Anıl ercan

  Youtube kanalında annesi ile birlikte vegan yemek tarifleri paylaşan bir youtuber. Tariflerinde vegan olmasının yanında işlenmiş şeker ve gluten kullanmamaya dikkat ediyorlar. şimdiye kadar vegan sucuk ve vegan nutella tariflerini denedim ve gayet güzel sonuç aldım.


  İnstagram hesabı:

  vegan tariflerim

  Kendisini çok sempatik buluyorum, videolarını da çok beğeniyorum. Kardeşimle yaptığımız bir etkinlik haline geldi. "anıl abinin şu videosuna bakıp deneyelim mi?" diye soruyor sık sık. Tarifleri denerken Gerçekten çok eğleniyoruz ve sonucundan memnun kalıyoruz. Videolarında annesi ile ufak tefek atışmalarını fark edip kahkaha atıyoruz. Kardeşim çok sağlıklı beslendiği için kendisinin en az 100 yıl yaşayacağını düşünüyor, bir gün onun kadar sağlıklı beslenmeyi umuyoruz.

  Söylemeden geçemeyeceğim, yılbaşı için yaptığımız zencefilli kurabiye tarifi mükemmel ötesi oldu!

  anıl ercan dendiğinde "değerli dostlarım" cümlesi yankılanıyor kulaklarımda. videoları akıcı, gereksiz bir uzunluğu yok, uzatmadan lafı anlatıyor, verdiği tarifler güzel, vegan ürünleri deneyip fikirlerini aktarıyor. kendisi oldukça kibar ve sporla ilgileniyor, annesinin videolara destek olması da pek hoş!

  tariflerini gerçekçi bulmadığım ve veganlıktan çok sağlıklı alternatifler oDAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM KANAL

  hangi vegan platformuna gitsem video tanıtımı yapan youtuber. veganzone'a giriyorum veganzone'da, facebook'a giriyorum facebook'ta... facebook'ta kaç tane vegan gruba girdiysem tek tek bildirimleri geliyor. facebook'ta engelledim vallahi en sonunda. beğenen zaten youtube'da kanalı takip eder, sürekli kendinin reklamını yapmaya ne gerek var? görmekten sıkıldım cidden

  .

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk