cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • alakır nehri kardeşliği

  alakır nehrine komşu, sürekli hes'lerle mücadele eden, yeri geldiğinde suları, yeri geldiğinde sesleri kesilmeye çalışan, tüketimden uzak, doğa ile uyumlu ve doğayı korumak odaklı yaşan çift. son günlerde uzun süredir uğraştıkları, hes karşıdı mahkemeyi kazandılar ve bölgedeki çalışmaları, sularının kesilmesini durdurdular. websitelerine buradan instagram hesaplarına ise şuradan ulaşabilirsiniz.
  Kırsala taşındıktan sonra kendi hayvansal ürünlerini elde ederken; tavuğun yumurtası alındığında strese girdiğini, keçi
  ile yavrusunun süt sağımı için birbirlerinden ayırıldığında ki yakarışlarını gördükten sonra şu zamana kadar ki öğretilmişlikleri sorgulayıp vegan olmaya karar veren ayrıca yaşadıkları bölgeyi hes'lere ve mermer şirketlerine karşı koruyan iki güzel insanın oluşturduğu topluluk...
  HES özelinde verdikleri mücadele ile Suyun metalaşmasına karşı büyük direnç gösterseler de, asıl önemli şey alternatif bir yaşamın mümkün olduğunu da ortaya koymalarıdır. Hiçbir sömürünün izin verilmediği yaşam ortamlarıyla sadece verdikleri mücadele değil, olağan yaşam stilleri de bizlere ışık olmaktadır. Mülkiyetsiz, sömürüsüz bir dünyanın romantik bir ütopya olmadığını gösteren bu dostlara teşekkürler.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk