cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • zülfü livaneli

  "İnsanlık bir gün, biyolojik olarak kendisine benzeyen, bir ana-babası, yavrusu, yüzü, duyguları olan, acı çeken, mutlu olan, başka canlıları hunharca öldürüp yeme cinnetinden kurtulacak. Bundan adım kadar eminim. İlerideki kuşaklar bizim çağımızı hayretle okuyacak ve ‘Sahiden mi? Canlıları öldürüp onların ölü gövdelerini mi yiyorlarmış?" sözlerinin sahibi olan bildiğim kadarıyla vegan olan sanatçı.
  ey özgürlük adındaki o mükemmel şarkıyı söyleyen birinin hayvan istismarına hayır demesi hiç şaşırtmadı beni. sesi güzel, kalbi güzel, dili güzel.
  Kendisinin vegan olduğunu öğrenene kadar popülist olduğunu düşündüğüm şarkıları güzel insan. Artık gönül rahatlığıyla sevebilirim seni Zülfücüğüm.
  lise 1'de ilk defa kitabını annemin elinde gördüm. bir edebiyat tutkunu genç olarak da neden bir ses sanatçısı kitap yazar hiç mi saygısı yok farklı alanlara sadece ününü mü kullanmak istiyor diye düşündükten birkaç hafta sonra beni "Arafat'ta Bir Çocuk" adlı öykü kitabıyla dumura uğratmıştır. çok yönlü insanlara ayrıca bir sempatim oluyor. büyük bir yazar olmasa da gayet başarılıdır. vegan olduğunu da burada öğrendim, şaşırtmadı.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk