cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 16 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegvorous

  Vegvorous, Nazlıgül ile Abdullah tarafından kurulan web sitesi'nde veganlığa dair en güncel olanı barındıran, kısacası veganlığa dair ne varsa rahatlıkla bulabileceğiniz vegan içerik platformudur. Sizlerde siteye üye olarak hem içerik oluşturabilirsiniz hem de sitede veganbuddy'e dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel içerikleri takip edebilirsiniz.

  web sitesi https://www.vegvorous.com

  Sosyal medya adresleri
  İnstagram
  Twitter
  Facebook
  çok faydalı bir vegan içerik platformu. veganlıkla ilgili bir çok güncel haberi paylaşıyorlar aynı zamanda yaklaşan etkinliklerle ilgili de haber alabiliyoruz. severek takip ediyorum.
  instagramda şöyle bir paylaşımları var. paylaşımın altındaki metin aşağıda bulunmakta. Bu bahsettikleri dillerin, alanların hepsine aynı anda, ileri seviyede hakim olan insanlar dünyada pek mevcut olmamakla beraber, bunlardan herhangi bir tanesinde bile ileri seviyede hakim olan insanlar bırakın gönüllü çalışmayı, dünyanın herhangi bir yerinde, istedikleri ülkede, çok ciddi gelirlerle iş bulabilirler.

  hani sürekli şikayet edilen bir durum vardır ya, iş verenin, işçiyi, stajyeri sömürmesi vs. bu istedikleri, bunların hepsinden de beter gerçekten. inşallah apple/microsoft ya da vegvorous arasında, tercihini gönüllü vegvorous'tan yana kullanan çıkar ne diyim.

  "Aşağıdaki yetkinliklere sahip, vegvorous ekibinin bir parçası olmak isteyen vegan ve gönüllü full stack developer arıyoruz 💚
  • ileri seviyede PHP diline hakim olmak
  • ileri seviyede HTML, Javascript, CSS, yapılarına hakim olmak
  • Adobe programlarına ve tasarım programlarına hakim olmak
  • minimum yazılı olarak iyi seviyede İngilizce kullanabilmek
  • front-end responsive tasarım hazırlayabilmek"

  yerel bir platform olması açısından kıymetli bulduğum, daha çok ilgi görmesi gerektiğini düşündüğüm platform.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk