cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 20 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Vegan problemleri

  /
  2

  Soya sütlü kahve sipariş edince soya sütü kullandıklarından emin olmak için baristayı dikkatlice izlemek...

  İçeriği vegan olan üründe vegan logosu aramak vs vegan logosu bulunan ürünün içeriğini incelemek.

  ev yemeği tarzı yiyecekler sipariş ettiğinde, pilavda bulyon, tereyağ ya da çorbada et suyu var mı sorularını yöneltmek, "yok" cevabı almana rağmen emin olamamak...

  Her şeyin içeriğini tekrar tekrar sormak, Kazara vegan ürünler konusunda kararsız kalmak.

  Naveganların aç kaldığımızı sanması ve bizim yediğimiz yemeğin onları ilgilendirdiğini sanmaları. Kendilerini bilirkişi tayin edip aptalca öğütler vermeleri.

  daha birçok problem.

  biri akşam şarap içelim mi dese öff bir sürü iş çıktı diye düşünüp morali bozulmak


  iş: ben onu içmiyorum onu yemiyorum diye anlatmak ve onun da kaju yiyebiliyor musun gibi saçma salak sorular sormasını dinlemek

  sürekli insanların, genellikle aynı olan, sorularına maruz kalma problemi. içinizde minik bir aktivist veya değişim isteyen biri varsa hem bu sorulara cevap vermekten kendini alıkoyamama hem de sorulardan yorulup başınızın ağrıması durumu yaşanır zira defalarca anlattığınız konulardan soru geliyordur. karşınızdaki bir şeyleri anlayabildiyse içinizi bi mutluluk, anlamak istemeyip saçmalamaya başladıysa sinirle karışık bir hüzün kaplar.

  ayran. vegan problemi sayılır mı emin değilim ama her baygınlık geçirene ayran içirmeye çalışan bir tayfa var. genelde tansiyonu yerine gelsin kafasıyla yapılır ama hipertansiyondan kötüleşen arkadaşa tuzlu ayranı dayatıp daha kötü olmasını sağlayan insanlar gördüm. vegan bir arkadaş da geçen kan verdikten sonra bir kötü olmuş. hemşireler de hemen ayran getirmiş ve arkadaş tuzlu su istemiş , tuzlu su içirmişler sonrası zaten neden vegansın olayları. neyse işte eğer vegansanız ağız tadıyla baygınlık geçiremezsiniz çünkü halkımız hemen ayranı çıkartıp içirmeye çalışıyor. ayrandan sıyrılsanız da baygınlık nedeniniz vegan olmanıza bağlanabilir.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk